Batıkent Halı Yıkama


Batıkent halı yıkama fabrikaları arasında ön sıralarda yer Zen Halı Yıkama halı yıkama, sektöründeki teknolojik olarak meydana gelen gelişmeleri de arkasına alarak siz değerli Batıkent halkının yanında olmaya devam etmektedir. Halı yıkama veya temizleme konusunda değerli ev hanımlarının en önemli yardımcısı olan firmamız uygun ve ekonomik çözüm teknikleriyle sorunlarınızı çözmektedir.

 Batıkent’te ortak alanların yüzlerce kişi tarafından kullanılması ister istemez yaşam alanını kısıtlamaktadır. Daha önceden bireysel olarak yaptığımız ev işlerimizin artık böyle bir alanda yapılmasını imkânsız kılmıştır. Bunların başında da evde veya iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz halılarımızdır.

Bunun yapılabilmesi içinde uygun bir ortama ve alana ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüz şartlarında bu ihtiyacı karşılayacak halı yıkama fabrikaları kurulmuştur. Batıkent halı yıkama fabrikaları kendi bünyesinde imkânların el verdiği sürece tam teçhizatlı otomatik halı yıkama makinaları veya hassas yıkama ile elde yıkama makinaları ile halıları yıkamaktadır.

Zen Halı Yıkama her türlü konuda rakiplerini geride bırakarak Batıkent ilçemizde en çok tercih edilen halı yıkama fabrikasıdır. Ankara’nın en güzel ilçelerinden biri olan, Batıkent halkı daha önceleri yani halı yıkama firmaları ile tanışmazdan önce özelliklede ev hanımlarının korkulu rüyası olan halılar Batıkent halı yıkama firmalarının kuruluşuyla artık korkulu olmaktan çıkmış gönül rahatlığıyla halılarını yıkatabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.

ZEN HALI YIKAMA 

Fabrikamız yaz kış, dört mevsim değerli halkımıza hizmet vermektedir. Tam otomatik halı yıkama ve kurutma makinalarında halılar güvende ve tertemiz olarak teslim edilmektedir. Halılarımız belki de zamanımızın yarısından fazlasını üzerinde geçirdiğimiz, evimizin olmazsa olmazlarından bir parçasıdır. Bu yüzden çok kullanıldığı için kirlenen halılarımız düzenli olarak yıkanmalı veya temizlenmelidir. Aksi takdirde içerisinde beslediği bakteriler sayesinde hastalanmamıza veya bize zarar vermesi kaçınılmazdır. En azından altı ayda bir yıkanması gerekir.

Halı yıkama sırasında kullandığımız deterjanlarımız en kalitelisi olup halılarda bulunan leke ve kirleri tamamen temizlemektedir. Batıkent’te en iyi halı yıkama fabrikası olarak hizmet vermekteyiz. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Kaliteli bir halı yıkamanın adresi Zen Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere layık olma adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

ZEN HALI YIKAMA

Batıkent halı yıkama fabrikaları son zamanlarda hızla çoğalan ve nerede, nasıl halı yıkadığı bilinmeyen firmaların türediği bir mekâna dönüşmüş vaziyettedir. Müşteriden aldığı halıyı oto yıkama alanlarında yıkayıp getirenlerden tutun da merdiven altında halı yıkayan birçok kendisini halı yıkamacı olarak gösteren firmalar vardır. Bu yüzden halılarınızı kime teslim ettiğinizi ve nasıl yıkandığı konusunda emin olmadığınız halı yıkama fabrikalarına halılarınızı teslim etmeyiniz.

Batıkent’te halı yıkama fiyatları konusunda da birbirinden belirsiz fiyatlarda halı yıkayan firmalar sayesinde müşteriler ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdir.

ANKARA firmalarının göz bebeği  olan Zen Halı Yıkama batıkent’te halı yıkama hizmetleri alanında faaliyetini sürdürürken ilkelerinden asla taviz vermeyen müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve yaptığı hizmetin en kaliteli ve en güvenilir olmasına dikkat eden bir firmadır.

ZEN halı yıkama teknolojik anlamda kendisini donatmış, uzman kadrosu ve teknik ekibiyle yılın 365 günü hizmet vermektedir. Kullandığı halı yıkama şampuanları en kaliteli şampuan olup, içerisinde kesinlikle insan sağlığına zararlı madde bulundurmamaktadır. halılarınız ücretsiz servislerimiz sayesinde evinizden alınır, kalite ve ön aşama kontrollerinden geçtikten sonra itina ile yıkanır.

ZEN HALI YIKAMA 

Özel olarak hazırlanmış kurutma odalarımızda tamamen kurutulup poşetlendikten sonra siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilir. Halılarınızın yıkanma veya temizlenme zamanı geldiğinde kendinizi zahmete sokup eski düzen halı yakama işlemi yapamayın. Aksi taktirde halılarınız yeterince temizlenmez ve temizlenmediği gibide zahmeti de yanınıza kar kalır.