Koltuk Yıkama Hizmeti


şentepe koltuk yıkama

(0312) 379 13 33

batıkent koltuk yıkama 

Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Temizlik esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler. Evinizi buharla temizlerken deterjana ihtiyaç duymazsınız; çünkü deterjanın bile çıkaramayacağı kirler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile temizlenebilir. Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür.
ATCC laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarında göre, Kärcher’in yüksek ısıdaki buhar basıncının alerjen ve mikropların %99.99’unu öldürdüğü kanıtlanmıştır. Buharlı temizlik yöntemiyle siz de temizlik hizmeti almak istiyorsanız zen koltuk yıkama ekibi hizmetinizdedir. Etiket: buharlı koltuk yıkama, buharlı zemin temizleme, buharlı temizlik, buharlı koltuk temizleme
Koltuk,çekyat, kanepe, oturma grubu gibi eşyalarınızın yıkanma esnasında tamamen zararsız deterjanlar ve özel yapım fırçalar kullanan Zen koltuk yıkama size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları sunuyor. Koltuk yıkama yapan herkesin dikkatine tek deterjanla bütün lekeleri çıkarmak istemez misiniz? Bunu size Zen Koltuk Yıkama olarak garanti ediyoruz. Anti bakteriyel ilaçlarla siz değerli ve kıymetli müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmaktayız. Kullandığımız ilaçlar ve kimyasallar tamamen insan sağlığına zararsızdır.
Piyasada bir çok firma sizlerden bir kova su ister ve içerisine bilinçsizce deterjan karışımı ilave ederler.Genellikle bu deterjan,piyasada kir çöz denen ürünler olur.Elde edilen bu karşımı koltuk yüzeyine patates çuvalı vasıtasıyla yayarlar veya bu karışımı basit basınçlı ilaçlama tanklarında hazırlar ve koltuk yüzeyini ıslatırlar.
Bizler ise koltuk kumaşına uygun oksijen bazlı deterjanı tespit ederiz.Bu deterjanın en büyük özelliği dibe kadar nüfus eder ve dipteki kirleri parçalar.Aktif oksijenler sayesinde kirleri kumaş yüzeyine doğru taşırlar.Yıkanacak ürüne bağlı olarak pH aralığı 5 ila 7,5 arasında değişiklik gösterebilir.Cilde zarar vermez,uçucudur ve kumaş yüzeyinde kalıntı bırakmaz.Alerjik problemi olanlar rahatlıkla kullanabilir.Makinada su deterjan karşımı için tank bulunur ve burada belli oranda karıştırılır.Elde edilen karşım koltuk yüzeyine makina yardımı ile püskürtülür ve bundan sonra yıkama işlemi başlar.Püskürtme ile vakum bir arada çalıştırılır.Makina bir yandan elde edilen karşımı püskürtürken bir yandanda vakum yaparak çıkan kirli suyu pis su tankına gönderir.Yüksek vakum gücü sayesinde koltuğun minder kısmından yukarı doğru kabaran kirleri çeker ve alır.Gerçek bir temizlik elde edilir.Bu işlem koltuklarınız ta ki temizlenene kadar devam eder.şentepe koltuk yıkama
Koltuk ve yatak yıkama işlemi bedenen zor bir işlemdir.Alet ve edevatın nakliyesi,kurulumu,toplanması ve yıkama işlemi.Günde bir elemanın 7-8 adrese gitmesi mucize gibi birşeydir.Fakat elemanlara mucizeleri gerçekleştiren işletmeler maalesef bir hayli fazla.E tabi eleman ne yapacak,tabiri caizse vur kaç yapacak.İnanın işin hakkını verir iseniz en fazla 2,hadi bilemediniz,çok kirli koltuk takımlarına denk gelmez iseniz 3 takım koltuk yıkayabilirsiniz.Bunları neden dile getiriyoruz;çünkü bizleride bu tür davranışlar üzmekte.Maalesef hizmet alıpta doğruyu ve yanlışı ayırt edemeyen bir çok insanda mevcut.Bunuda yeterli tecrübeye ulaşamamaya  bağlıyoruz.Halı yıkama konusunda insanlarımız bilinçlendi,fakat koltuk ve yatak yıkama sektöründe maalesef o bilinç oturmuş değil.