Çukurambar Stor Perde Yıkama


 

çukurambar stor perde yıkama

Zen Halı Yıkama Çukurambar Stor ve Zebra Perde Yıkama evlerimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmezi olan ve sürekli kullanılan eşyalardan bir tanesi olan perdelerimiz sık sık kirlenebilmektedir.

çukurambar stor perde yıkama

Zebra perdeleriniz kaliteli kumaşlardan yapıldığı için yıkama işleminde titiz davranılmalı yoksa perdelerinizde kalıcı hasarlara yol açar.

Bu kirlenmelerde ortama kir ve mikrop yayar ve kötü bir görüntü oluşturur. Bunu engellemek için ev ve iş yerlerinde bulunan perdelerimizi sık sık yıkatmamız gerekmektedir. Zen halı ve perde yıkama firması olarak kirlenmiş olan ve yıkatma zamanı gelmiş olan perdelerinizi yıkamaktayız.

Zen halı yıkama ve perde yıkama firmamız da çalışmakta olan ekiplerimiz perde yıkama hakkında özel eğitimler alarak perde yıkama hakkında profesyonelleşirler.

Bu sayede perdeleriniz Ankara perde yıkama firmamız da profesyonel perde yıkama ekiplerince en iyi şekilde yıkanır. Ayrıca firmamız da kullanmakta olduğumuz perde yıkama makineleri de son teknolojiye uygun şekildedir.

Profesyonel ekiplerimiz bu perde yıkama makineleri ile perdelerinize hiç bir zarar vermeden yıkamaktalar. Ayrıca firmamız da yıkanan perdelerin kullanım süresi artmaktadır. Bunda uyguladığımız uygun perde yıkama tekniklerinin ve profesyonel ekiplerimizin büyük katkısı bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek keçiören perde yıkama firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Son yıllarda ciddi manada profesyonel halı,koltuk ve perde temizleme şirketlerinin yanında , sadece para kazanmak adına özellikle oto yıkama servisleri bu işi yapmaya başlamışlardır.

Sektör ile ilgili yeterli bilgi,donanım ve teçhizatı bulunmayan bu tür iş yerleri gayri sıhhi şartlar altında bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmakla birlikte Profesyonel halı,koltuk ve perde temizleme şirketlerine bakış açısını da olumsuz yönde etkilemektedirler.

Ücretsiz Servis

Ankara’nın her yerine ücretsiz servis Ankara merkez sınırları içerisine hızlı ve zamanında servis hizmeti vermekteyiz.Perdeleriniz evinizden ücretsiz servis ile alınır ve yıkandıktan sonra yine evinize teslim edilir.

çukurambar stor perde yıkama

  • Profesyonel Personel ve Ekipmanlar
  • Hızlı ve Güleryüzlü Servis
  • Leke Çıkarmada %95 Başarı
  • Ücretsiz Adresten Alım ve Teslimat
  • Dünya Standartlarında Hizmet
  • Çevre Dostu Temizlik, Hijyenik Temizlik
  • Extra Parlaklık, Extra Yumuşaklık, Extra Canlılık
  • %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi