Shaggy Halı Yıkama


shaggy halı yıkama

 

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama hizmeti veren firmamız shaggy halılarınızı diplerinden en ufak toz kir bırakmadan temizler. Shaggy halı temizlenmesi en zor halı türlerindendir. Şıklığıyla evlerinizi süsleyen Shaggy halıyı temizlemek zor olduğundan pek tercih edilmemektedir. Shaggy halı temizleme bizim işimiz, Shaggy  halılarınızı yıkatmak için bizimle irtibata geçiniz.
Shaggy halılar  uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılardır. Shaggy halıların tüy uzunluğu genellikle 5 cm ve 3 cm yüksekliğindedir.
İpleri kalın ve tercihe göre bükümlü veya düz cinsleri bulunmaktadır. Kullanılan elyaf neticesinde ipliğin yumuşak olmasına, halıya dokunuşta rahat bir temas sağlamasına dikkat edilmektedir.
Halılarda kullanılan iplikler alerji yapmamakta , insan ve çevre sağlığına hiçbir zararlı madde içermemektedir. Buna en önemli örnek üretimde özellikle dikkat edilen hususun sağlık olmasıdır.

Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Zen halı yıkama firması olarak shaggy halı temizleme için en güvenli ve en kaliteli hizmet veren sektöründeki en iyilerdendir.
Shaggy halınız yıkanmasını talep ettiğinizde servisimiz ücretsiz olarak adresinizden halılarınızı alıp fabrikamıza getirilmektedir. Fabrikaya gelen halılar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilerek lekeleri tespit edilmektedir. Halıların ölçümleri yapılır ve kayıt altına alınır. Daha sonra shaggy halılar full otomatik toz alma makinelerinde içerisinde bulunan bütün maddelerden arındırılır. Bu işlemin sonunda halılar ön yıkama ve çalkalama makinelerinde ayrı ayrı yıkanır.
Yıkama yapılırken sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü şampuanlar kullanılmaktadır. Profesyonel eğitimli elemanlarımız tam otomatik makineler ile el değmeden yıkama yapılır. Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra sıkma işlemi yapılarak sularından arındırılır. Son olarak kurutma yapılır ve özenle paketlenerek adreslerinize teslim edilmektedir.
Halıların içerisini görmek çokda mümkün değildir. Özellikle shaggy halıların tüylerinin uzun olması sebebiyle toz, kir, ölü deriler, kıl ve bakteriler gibi istenmeyen birçok maddeleri içinde barındırır. Shaggy halı yıkama firmaları halılarda bulunan bu maddelerden kurtulmak için en kaliteli yıkama işlemini uygulamaktadır. Shaggy halıların içindeki bakteriler zamanla sağlığımızı da tehdit etmeye ve hastalıklara sebep olmaya başlar.
Bu bakterilerden kurtulmak için shaggy halıların yıkanması şarttır. Sağlığımız ve hastalıklardan korunmak adına shaggy halıların yıkanması çok önemlidir. Shaggy halılarınız gönül rahatlığı ile en hijyenik ortamlarda özenle yıkanmaktadır.