Step Halı Yıkama


step halı yıkama

ZEN Halı Yıkama

step halı yıkama fabrikamız, Ankara’nın tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz.Halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Halılarınızın 6 ay kadar süre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz.Fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için halı yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız.

Konusunda uzman bir ekip ve gelişmiş son teknoloji ürünü olan makinelerle sağlıklı ve hijyen koşulları sağlayarak yıkama işlemi uygulamaktadır. Yıkama işlemi sırasında step halı dokusunun yıpranmaması, ipliklerinin kopmaması, ipliklerinin düğüm olmaması, rengini kaybetmemesi ve step halı özelliğinin yok olmaması sağlanarak bir yıkama işlemi uygulanır.

Step halılar hav olarak kısa bir dokumaya sahiptir o nedenle içerisinde çok fazla kir,saç, toz ve mikro organizmalar birikebilir. Bu nedenle derinlemesine temizlenmesi için vakumlu ve yüksek çekiş gücüne sahip step halı yıkama makinelerine ve uzman kişilerin tecrübesine gerek vardır.

step halı yıkama

  • 20 yıllık bir tecrübenin ışığı altında belli bir misyonu olan ve bu hizmetin sadece bilen ellerde neler yapabileceğini göstermiş olmasından dolayı;halı yıkama konusunda da engin tecrübelerini kullanırlar.

 

  • Halılarınızı sadece yıkamakla kalmaz ayrıca en hassas ve ince ayrıntılarına kadar leke olup olmadığını kontrol ederek derinlemesine yönelik bir hizmet verir. Step halılar özen konusunda daha çok önem gösterilmeyi ister. Ve yıkama işlemi sadece bir kere yapılmaz içindeki tüm kirlerden arınana kadar uzun bir yıkama uygulanır. Bunun yanında tabanı da ayrı bir özenle ve titizlikle yıkanmaktadır.

 

  • Kullanılan yıkama ürünlerinde de de oldukça özenli ve dikkatlidir. Halının cinsine, yapısına ve dokumasına göre şampuan kullanır. Yumuşatıcı ve renk koruyucu özelliğinin yanında antibakteriyel olması konusunda da titiz seçim yapar.

 

  • Her aşamada uyguladığı titiz ve hijyenik yöntemlerini halının son yıkama aşaması olan; durulama ve kurutmada da gösterir. Rulo makinelerle sıkma işlemi bittikten sonra, kurutma odalarında belli ısı seviyesi sağlanarak kurutulur ve işlem sona erer.